Café Rico

Vítejte v Café Rico!

Z široké nabídky naší kavárny, cukrárny a nyní i restaurantu si bezpochyby vybere každý. Nabízíme studené i teplé předkrmy, polévky, malé i velké zeleninové saláty, čerstvé domácí těstoviny, galletes – pohankové palačinky slané, zapékané panini, pokrmy ze všech druhů masa, chuťovky k pivu či vínu, sladké dezerty, crepes – palačinky sladké a mnoho variací zmrzlinových pohárů. Z našich prodejních pultů můžete vybírat z kvalitních dortů a zákusků nebo si dopřát malý snack i v podobě originálních španělských tapas.

Kromě výborné italské kávy Bazzara a nápojů z kávy nabízíme většinu příchutí tradiční husté italské čokolády, mléčné ovocné koktejly, širokou škálu čajů a ovocných nápojů, studeného nealka, džusy, freshe, čerstvé domácí limonády, točené i lahvové pivo, aperitivy, kvalitní moravská i italská vína, sekty i originální champagne, většinu známých destilátů, koktejly a míchané nápoje.
Zakládáme si na čerstvosti a kvalitě používaných surovin. Preferujeme suroviny dovážené z Itálie a Španělska a přinášíme vám touto cestou alespoň částečně chuť a náladu jihu a středomoří.

Dovolte mi Vás touto cestou také pozvat na naše skvělé snídaně, které se podávají každý všední den od 8.00 do 12.00, o víkendu a o svátcích od 10.00 do 14.00, stejně tak i na naše nově zavedená a cenově zvýhodněná polední obědová meníčka, která podáváme každý všední den od 11.30 do 14.00. Otevírací doba byla prodloužena každý den

Adresa:

Ulice: Klapkova 1848/17

Město: Praha 8

PSČ: 182 00

Kontakt:

Telefon: 608 672 924

Email: info@caferico.cz

Web: http://www.caferico.cz/