Rest Restaurant

Rest. je formálně neomezené místo, kde se každý může cítit jako doma, jednoduché, upřímné. Místo pro práci či pro setkání s přáteli. Místo, kde si můžete užít i odpočívat a samozřejmě – snít či jíst . Místo pro stolování s lehkostí, již nelze naplánovat, se sklenkou vína v jedné ruce a křupavou bagetkou v druhé. Posezení s přáteli, kdy otevřete láhev vína a budete sdílet nejen skvělé jídlo, ale také kus historie a způsobu života …
Můžete snít. Nebo můžete sníst. V restu je jedno jako druhé. Dobrého jídla si vážíme tak, že si o něm necháváme zdát. A chceme, aby to samé mohlo platit i pro naše hosty. Proto využíváme prvotřídní suroviny, a to s důrazem na dědictví tradičního vaření a farmářskou produkci.
Co vám ještě zbývá - snít, či jíst. Odškrtávejte položky z našeho menu jednu po druhé. Začněte jedním jídlem a zbytek pro vás bude “rest”. Tedy porce, které ještě musíte ochutnat. Uložte si u nás Vaše menu a příště si ho vyzvedněte. Můžete buď zopakovat stejnou volbu, pokud vám chutnalo, nebo se dát na ochutnávání “restu”.
Rest. je především Vaše restaurace.

Adresa:

Ulice: Podolské nábřeží 34/6

Město: Praha 4

PSČ: 140 00

Kontakt:

Telefon: 777201877

Email: rest@restrest.cz

Web: http://www.restrest.cz