Sonno di Forno

Naši pizzerii najdete na Praze 9 – Vysočanech, v ulici Pod pekárnami (v blízkosti metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix). Pizzeria je součástí restauračního komplexu nacházejícího se v přízemí dvou sousedních domů, který má ve svém středu nově vybudovanou a vybavenou centrální kuchyni společnou pro pizzerii, nekuřáckou restauraci, pivnici a zahradu s venkovním grilem.

V pizzerii nabízíme cca 70 míst v členitém prostoru s 2 nekuřáckými salonky. Po dobu obědů v pracovních dnech je celá pizzerie od 11 – 13 hod. nekuřácká celá.

Nabídka jídel je zacílena na poctivou italskou kuchyni, kterou denně doplňujeme poledním menu, které se z větší části skládá z tolik oblíbených českých „hotovek“, najdete v něm i čerstvé saláty a samozřejmě i několik italských jídel.

V nápojovém lístku najdete širokou nabídku nealko i alko nápojů, vín z Čech i středomoří, opravdu kvalitní kávu, čerstvé šťávy a freshe, ale i sezónní nápoje.

A to vše s mottem: „Dělat restauraci nás baví“ a vše Vám velmi rádi budeme servírovat jako bychom byli zákazníci my sami“.

Vaše Sonno di Forno

Adresa:

Ulice: Pod Pekárnami 7

Město: Praha 9

PSČ: 190 00

Kontakt:

Telefon: 283 893 422

Email: sonno@sonno.cz

Web: http://www.sonno.cz/