U Bílého Lva

„Vítejte v restaurantu u Bílého Lva“
Restaurace U Bílého lva se nachází v památkově chráněném objektu, nedaleko Břevnovského kláštera. Historie tohoto domu sahá až do 18. století, kdy sloužil jako zájezdní hostinec pro poutníky směřující na Pražský hrad a do jeho okolí. Mezi obyvatele tohoto domu patřil i slavný národní malíř, jeden z nejvýznamnějších představitelů českého národně orientovaného malířství druhé poloviny 19. století, Mikoláš Aleš.

V minulosti objekt dosti chátral, ale od konce minulého století nastal značný obrat k lepšímu a postupně dochází k výrazné rekonstrukci.

Od prosince roku 1998 se snažíme, abyste se i Vy, naši hosté, zde cítili co nejlépe, pochutnali si na znamenité české a mezinárodní kuchyni připravené kuchařskými mistry a vybrali si ze široké nabídky českých i světových vín. Pravidelně pro Vás připravujeme speciální nabídky (Valentýn, Velikonoce, Helloween, Mikulášská nadílka).

Ve stylovém a útulném prostředí s kapacitou cca 70 míst pro Vás připravíme svatbu, společenské akce, firemní večírky, rodinné oslavy a jiné slavnostní hostiny k různým příležitostem. Na vyžádání připravíme a zašleme nabídku podle Vašich přání.

V létě můžete posedět na velmi příjemné zahrádce. Zkrátka vše je připraveno tak, abyste se u nás cítili co nejlépe.

Adresa:

Ulice: Bělohorská 79

Město: Praha 6

PSČ: 169 00

Kontakt:

Telefon: 739 014 040

Email: info@u-bileholva.cz

Web: http://www.u-bileholva.cz