Artámo

Otevřením nového komorního prostoru restaurace - galerie - Artamo rozšiřujeme kulturní infrastrukturu našeho města. Autor myšlenky pan Vladimír Babnič říká: „Přispějeme ke změně této společnosti ve společnost uznávající znovu duchovní hodnoty a spojení člověka s přírodou. Přispějeme způsobem, jak nám dovolují naše možnosti a energie. Život není či nemusí být boj. Život je spolupráce. Spolupracujme k vytvoření mostů k novému věku malým skutkem."

Jsme přesvědčeni, že návštěvníci tohoto webu budou natolik vnímaví a moudří lidé, že sebepřitažlivější eseje nebo na druhé straně reklamní slogany nejsou nutné pro pochopení dobré vůle. Nejsou nutné pro prohlídku a výběr kvalitních uměleckých děl na stránkách ARTAMO - na stránkách poutající pozornost skutečných mistrů umění, mistrů v umění žít. Vážení kupci uměleckých děl mohou očekávat, že k nadšení přidáváme odborné znalosti našich kurátorů ( za všechny jmenujme malíře Václava Malinu). Poctivý přístup, perfektní odborný i bezpečnostní servis Vás mile překvapí.

Nabízíme vám příjmený vizuální zážitek z moderního umění s nabídkou vynikající a zdravé gastronomie mistra kuchařského umění pana Jana Rejthara. Program plný kvalitních komorních uměleckých zážitků z oblasti literatury a hudby (ale třeba i promítání filmů, neobvyklých přednášek atp.) pro vás připraví tým Artamo.

Adresa:

Ulice: Čelakovského 5

Město: Plzeň

PSČ: 301 00

Kontakt:

Telefon: 605 292 099

Email: artamo@hls.cz

Web: http://www.artamo.cz