Da Angelo Pizzeria

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom Vás pozvali do naší pizzerie . Rádi Vás zde pohostíme a připravíme jedno z řady nabízených jídel. Snažíme se Vám poskytnout dobrou kvalitu za přijatelné ceny.

Naše filozofie zní -kvalitně ,rychle a za přijatelnou cenu Kvalitu těsta dle speciálního receptu oceníte obzvláště v kombinaci s originálním jemným sýrem Mozzarella dováženým ze samotné Itálie.. U nás nenaleznete "pouze" pizzu. V nabídce jsou připraveny těstoviny, saláty, minutky, polévky a dokonce i dezerty. Věřím, že Vám u nás bude chutnat a že se k nám budete rádi vracet.

Italská kuchyně si u nás získala mimořádnou oblibu. Nabízí širokou paletu tradičních jídel, jejichž původ lze hledat v dobách dávno minulých: mísí se zde prvky řecké, římské, byzantské i orientální.Také jednotlivé oblasti Itálie vtiskly svou vlastní pečeť kulinářským tradicím země a obohatily italskou kuchyni o jedinečné speciality.My jsme pro Vás ale ještě naší nabídku rozšiřili o další speciality naší a zahraničních gastronomií.To vše doplňujeme ještě našimi originálními recepty, které jistě ocení i opravdoví gurmáni.

Adresa:

Ulice: Svobody 49

Město: Cheb

PSČ: 350 02

Kontakt:

Telefon: 354 434 211

Email:

Web: http://www.daangelo.org