Blíže k vám

Prodejnu naleznete nedaleko výstupu z Metra B, zastávka Křižíkova.
Sklizeno přináší opravdové jídlo na váš stůl. Opravdové, protože je produktem především malých a středních sedláků, farmářů, pěstitelů a výrobců převážně z regionu, kteří se do konvenční prodejní sítě jen těžko dostanou. Opravdové, protože vzniká podle staletí prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, pouze za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány převážně lokálně a nemusely na váš talíř cestovat přes půl světa.
Opravdové, protože je výsledkem poctivé práce, řemeslného umu a často rodinné tradice. Opravdové, protože přirozenou chuť a kvalitu nelze nahradit chemickým koktejlem. Pouze kvalitní jídlo vyprodukované v souladu s přírodou je zdravé.
Lokální potraviny z našeho sortimentu jsou především plné chuti, čerstvé a sezonní. U nás je na prvním místě ověřený původ, způsob výroby a kvalita, část nabídky je také v certifikované kvalitě bio. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové zajímavé české a moravské produkty, přidáváme také vybrané zahraniční produkty, které se v naší zemi nedají vypěstovat či vyrobit. Záleží hlavně na vašem ohlasu.

Adresa:

Ulice: Sokolovská 192/79

Město: Praha 8

PSČ: 180 00

Kontakt:

Telefon: 602 247 836

Email: karlin@sklizeno.cz

Web: http://www.sklizeno.cz/karlin