Dejvice Kulaťák

Kulaťák je tu pro vás již pátou sezonu

Farmářské trhy na Kulaťáku patří k největším farmářským trhům v České republice. Na Vítězném náměstí (Kulaťáku) fungují již od roku 2010 a staly se vyhlášenými i za hranicemi MČ Praha 6.

Naší snahou je dát příležitost v první řadě českým prvovýrobcům a prvopěstitelům. Snažíme se vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí se širokým sortimentem reflektujícím sezónní produkty. V rámci pestré nabídky máme i příklady zahraniční delikates.

Na trzích na Kulaťáku můžete nakoupit v podstatě vše potřebné na celý týden a zároveň si dát dobré jídlo, dobrou kávu a popovídat se sousedy, s farmáři či známými a kamarády. Máte možnost ochutnat z nabídky našeho FARM MENU grilovaná masa z českých chovů, polévky, pravé hamburgery, pravé těstoviny od Itala Alexe, palačinky od Galetky nebo chorvatské grilované ryby.

Na každém trhu máme dětský koutek, třídíme odpad a podpoříme jednu charitativní organizaci tím, že bude moci zdarma využít jeden stánek.

Nově jsme pro naše fanoušky připravili virtuální tržnici na adrese www.farmmenu.cz, kde je v tuto chvíli nabídka již více než 150 farmářských produktů. Do budoucna plánujeme její další rozšíření na všechny vaše oblíbené produkty.

Budeme rádi, když váš víkend bude v sobotu ráno začínat u nás!

Těšíme se na vás!

Adresa:

Ulice: Vítězné náměstí

Město: Praha 6

PSČ: 160 00

Kontakt:

Telefon: 605260309

Email: ondrej@farmarske-trhy.cz

Web: http://www.farmarske-trhy.cz/