Aria Hotel - Coda Restaurant

CODA označuje v hudbě zvláštní samostatnou část skladby, která se hraje jen jednou v úplném závěru. V našem pojetí CODA znamená mimořádný kulinářský zážitek v prostorách jedinečného interiéru hudebního hotelu ARIA v srdci Malé Strany.

Restaurace, stejně tak jako hotel, ve kterém se nachází, byla navržena studiem italských architektů Roccem Magnoli a Lorenzem Carmellini, kteří prosluli zejména svou celoživotní spoluprací s legendárním módním návrhářem Giannim Versace. V interiéru najdete mnoho uměleckých děl a řadu originálních obrazů, plastik a soch od Dalího přes Chagalla, Kodeta, Frank von Stucka, Myslbeka až po Picassa. Hudební zaměření restaurace se odráží také živé klavírní produkci, která se line prostorami restaurace vždy od úterý do soboty večer a v neposlední řadě také hudebními karikaturami Josefa Blechy vyobrazenými na talířích.

Kuchyně šéfkuchaře Davida Šaška se vyznačuje používáním čerstvých sezónních surovin od místních pěstitelů a metodou vaření Sous Vide, jejímž výsledkem je stále růžové, naprosto křehké a šťavnaté maso vynikající chuti. V letních měsících láká k posezení také střešní terasa s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

Po dobu návštěvy restaurace CODA je naším hostům k dispozici parkování zdarma v podzemních garážích hotelu.

Nechť je tedy CODA Vaší závěrečnou skladbou za

Adresa:

Ulice: Tržiště 9

Město: Praha 1

PSČ: 110 00

Kontakt:

Telefon: 225 334 761

Email: coda@aria.cz

Web: http://www.codarestaurant.cz