Pod Juliskou Restaurace

Restaurace Pod Juliskou je vybudována v novém konceptu moderních restaurací pivovaru Gambrinus a ihned stala se jeho vlajkovou lodí. Originální design restaurace v sobě snoubí současné moderní architektonické trendy a technologie s použitými kvalitními materiály a zpracováním. Výsledkem je útulný, čistý a moderní prostor.
Restaurace Pod Juliskou čepuje 6 druhů piva. Tím hlavním je bezesporu vysoce kvalitní ležák Gambrinus Premium vyznačující se lahodně hořkou plnou chutí a zlatavou barvou. Jde o pivo pro opravdové fajnšmekry. Tento ležák získal skvělé 3. místo na prestižním World Beer Cupu 2008!
Dále čepujeme Gambrinus výčepní, Kozel černý a Birell.
Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.
Restaurace Pod Juliskou nezapomíná ani na naše nejmenší, pro které jsou připraveny typicky dětské pochoutky a nezbytný prostor na hraní – Dětský koutek!
Restaurace Pod Juliskou je prostě restaurace pro celou rodinu!
Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v k

Adresa:

Ulice: Podbabská 1589/1

Město: Praha 6

PSČ: 160 00

Kontakt:

Telefon: 220 562 980

Email: restaurace@podjuliskou.cz

Web: http://www.podjuliskou.cz