Co hledáte?

Bigoli

Bigoli

Bigoli je pasta ve tvaru dlouhého a tlusté trubky. Tento termín používaný v Trevisu , zatímco termín pici je používán v Toskánsku pro podobné velikosti těstoviny bez otvoru ve středu.

48Kč

s DPH 55Kč

Bucatini

Bucatini

Bucatini také známý jako perciatelli , je tlustá špageta s dírou uprostřed. Nám za dřívějších dob známě jako makaroni. Název pochází z italského : buco , což znamená "díra", zatímco bucato znamená propíchnout.

48Kč

s DPH 55Kč

Pappardelle

Pappardelle

Papardelle jsou velké, velmi široké, ploché nudle, podobně jako fettuccine. Název je odvozen od slovesa pappare - spolykat.

48Kč

s DPH 55Kč

Tagliatelle

Tagliatelle

Tagliatelle ( tagliare „řezat“) jsou těstoviny, které se tradičně vyrábějí v italských oblastech Emilia-Romagna a Marche. Tagliatelle jsou dlouhé ploché nudle, které se tvarem podobají těstovinám fettuccine. Nejoblíběnější tvar, vhodné k omáčkám.

48Kč

s DPH 55Kč

Chitarini

Chitarini

Chitarini je původní tvar špaget, které se dříve krájeli na strunách - vyslovujte kytarýny. Jsou na povrchu perforované, někteří říkají chlupaté a proto na sebe výborně nabalují omáčky. Nestane se vám tedy, že sníte pastu a omáčka zůstane na dně talíře.

48Kč

s DPH 55Kč

Linquine

Linquine

Název linguine znamená "malé jazyky" v italštině , kde se jedná o množné číslo ženského linguina . Linguine se také nazývají trenette nebo bavette. Velmi tenké a jemné.

48Kč

s DPH 55Kč

Spaghetti

Spaghetti

Spaghetti je dlouhý, tenký, válcovitý druh těstoviny italského původu. Špagety, což je zdrobnělina spago , což znamená "tenký řetězec" nebo "provázek". Je to italské národní jídlo.

48Kč

s DPH 55Kč